Půjčovna dodávek

Pracujete na živnost a ke své práci potřebujete velkou dodávku na převoz těžkého materiálu. Neobejdete se bez ní? Co dělat, když se vám dodávka porouchá a vy nemáte rezervní? Všechny na smlouvané zakázky jsou v ohrožení. Nedodržíte termíny, kdy má být práce hotová. Zákazníci budou nespokojeni a už se na vás příště neobrátí. Ztratíte tak zákazníky. Nepropadejte panice. Když se taková situace stane, obraťte se na nás. Rádi vám naše dodávky zapůjčíme. Jsme půjčovna dodávek Praha 5. V nabídce máme několik dopravních vozů s různými rozměry.
stěhování do nového

Nabídka vozů

  • Ford Tranzit L2H2 2.2 TDCi , Ford Tranzit 2.2 TDCi L4H2
  • Peugeot Boxer 33 L2H2, Peugoet Boxer L3H32
  • Citroën Jumper 2.0 HDI, Citroën Jumper L1H1 combi van 2.2 HDI a dvakrát Citroën Jumper 2.2 HDI

Některá auta vám poslouží k dopravě více osob. Mají šest až devět míst k sezení. Na našich stránkách najdete u každého vozu přesné rozměry vozu i s nákladovým prostorem. Najdete tu hodinovou sazbu a možnost doby vypůjčení vozu. Zapůjčení od jednoho dne až na měsíc. U každého vozu je popsána výbava vozu. Součásti vozu jsou dálniční známky po české a slovenské republice, havarijní pojištění, pravidelný servis a prémiová asistenční služba. Některé vozy mají šestistupňovou převodovku. Po domluvě vám dodávku rádi dovezeme na vámi zvolené místo a po službě si ji zase odvezeme. Vozy jsou ve skvělém stavu a poslouží v jakékoliv činnosti.dodávka k zapůjčení
K zapůjčení vozu vám budou stačit dva průkazy totožnosti. Dále vratná rezerva ve výši pěti tisíc. Ten, kdo pracuje na živnost je ještě zapotřebí živnostenský list. U právnické osoby je kromě výše zmíněných zapotřebí výpis z obchodního rejstříku. Půjčovny jsou vhodné i pro osoby bez řidičského průkazy. Vozy se dají půjčit s řidičem. Neváhejte, a když se vám něco stane a nutně potřebujete, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.