Jak investovat jako podnikatel

Odhodlání. Rozhodnutí přijmout určitý postup, stanovení vhodných cílů a poté, kdy se dostaneme ke splnění těchto cílů, jsou klíče k úspěšnému provedení obchodu. Totéž platí pro podnikatelské smýšlející investování: vypočítáme si svůj finanční cíl, vyberete prokázanou strategii s potřebnými průměrnými ročními výnosy.

peníze

Riskování. Úspěšní podnikatelé jsou přirozenými riziky; nicméně jsou také inteligentní ohledně druhů rizik, která berou, a způsobu, jakým jsou podnikány. Vědět, kdy a jak se oddělit od stáda a odklonit se od norem a pravidel dělá vše. To je tajná omáčka pro divoké "smutné" investory.

Důvěra. Důvěra pochází z důvěryhodnosti systému, metodiky nebo přístupu, který má prokázané výsledky-důkaz, že může přinést požadované výsledky. Takže pokud jde o investice, hledají osvědčené, vyzkoušené a pravdivé systémy, které zvyšují jejich šance na úspěch.

Přizpůsobivost. Finanční trhy jsou plynulé a vaše investiční rozhodnutí musí být rychlé. Úspěšní investoři již nepřijímají konvenční strategie, jako je buy-andhold a široká diverzifikace, aby se pokoušeli porazit trh. Spíše často používají automatizované a jiné systémy, které neustále analyzují trhy a vybírají hromadu nejlepších investic za jakýchkoli tržních podmínek a nakupují a prodávají akcie měsíčně s tím, jak se čísla mění.

Vášeň. Všichni se občas zamilují do příběhu, jako je Apple, Whole Foods nebo Tesla. Ale jak úspěšný podnikatel, tak i plodný investor vědí, jak umírnit svou vášeň a eliminovat emoce od klíčových rozhodnutí. A pokud to nedokážou snadno udělat, jsou dost inteligentní, aby se obklopili lidmi nebo systémy, které mohou.

dolary

Vize. Podnikatelé a důvtipní investoři vědí, kam chtějí jít a jak se tam chtějí dostat. Podnikatelé usilují o svůj "velký chlupatý odvážný cíl" (BHAG), jak ho popularizoval Jim Collins. Je to cíl, který může trvat nejméně 15 let, ale pokud to dotáhnete, bude život nekonečně lepší. Podobně inteligentní investoři stanovují jasný cíl, který se může zdát nemožný pro ostatní, ale je naprosto dosažitelný se správným plánem.