Proveďte si raději audit výdajů

Ten, kdo nikdy nepodnikal, ani netuší, co všechno podnikání obnáší. Všichni si jen myslí, že pan podnikatel je v balíku. Nikdo nevidí, kolik těžké práce a odříkání Vás stojí, abyste byli v zisku, viďte? Ale ruku na srdce, odpovídá Vaše každodenní dřina příjmům? Nevydáváte víc peněz, než přijímáte? Nevydáváte víc peněz zbytečně? Provedením auditu to zjistíte lehce.

poradce

Můžete přijít na zajímavé věci.
Zastavte se a proveďte kontrolu všech výdajů, které každý měsíc provádíte. Určitě se to vyplatí. Třeba přijdete na to, že je vše v pořádku.
Třeba ale také přijdete na to, že, např. platby za pronájem kanceláří v centru města nejsou zase tak rentabilní. Že byste je ani příliš nepotřeboval. Platíte http://www.patriotmagazin.cz/kafe-za-11-korun-pivo-13-whisky-18-v-ostrave-vznikl-bar-ve-kterem-platite-za-cas/drahý pronájem, administrativní síly, uklízečku, vybavení, energie. Není to zbytečné?
Zjistěte si informace o poskytnutí sídla společnosti na daleko lukrativnějším místě. Nejenže získáte adresu, o které by se Vám mohlo jen zdát, ale také ušetříte spoustu peněz za Vaše současné kanceláře, které můžete zredukovat a umístit úplně jinam.

Stačí si to jen spočítat.
Vzhledem k tomu, že čísla pro Vás nejsou španělskou vesnicí, začněte počítat. Co zjistíte? Zjistíte, že výdaje za současné kanceláře jsou vlastně zbytečnými výdaji. Právě proto byste měl o poskytnutí sídla společnosti uvažovat, a to naprosto reálně!
Přesuňte kanceláře firmy do míst své továrny a sídlo firmy nechte zapsat, třeba v Praze. Hlavní město je ideálním místem pro obchodní partnery. Hned na Vaši firmu budou hledět docela odlišně.
Tak on si může dovolit vlastnit takovou lukrativní adresu? To je na tom asi dost dobře. S tím budeme obchodovat. Tam je záruka spolehlivé spolupráce.

kalkulace

Neprodlužujte dobu pro své rozhodnutí.
Vidíte, že auditem svých výdajů přijdete na věci, o kterých jste, ani neuvažoval. Věci, které se během doby staly samozřejmostí. Věci, za které jste platil horentní sumy. Víte, není důvod otálet s rozhodnutím a následným uskutečněním. Sám nejlépe víte, že čas jsou peníze.