Netradiční narozeninová oslava pro děti i dospělé

Máte doma neposedné dítě v pubertě, kterému se blíží narozeniny, a přeje si velkou narozeninovou oslavu? Chce trávit narozeniny s kamarády a vy na to nemáte prostor nebo na to není vhodné počasí? Venku je zima a všude je bláto. Narozeninová oslava venku tedy není možná. Máme pro Vás skvělou radu, jak překvapit pubertálního syna nebo dceru a zaručit jim skvělou zábavu, kam budou moci pozvat i své kamarády. Mluvíme tu o Jump parku, kde je hodně atrakcí na vyblbnutí. Děti se doslova proskáčou celou narozeninovou oslavou. Můžou tu vyzkoušet různé skoky nebo salta vpřed i vzad, vše na co si samy troufnou.narozeninová oslava Výhodou je, že si můžete objednat i trenéra, který Vám pomůže s organizací narozenin. Zaměstná ratolesti a vymyslí jim takový program, aby se nenudily a skvěle se bavili. Ukáže jim tu správnou techniku, jak ze skoků vykouzlit to nejlepší a přitom se nezranit. A co by byla narozeninová oslava bez pohoštění. To vše se dá zařídit přímo v samotném Jump parku. Dá se domluvit menší catering se sladkostmi, tyčinky i brambůrky. K pití sladké limonády a šampaňské pro děti. Samozřejmostí je něco i pro dospělé v podobě čaje a kávy. Děti prožijí tu nejlepší oslavu narozenin a budou se chtít vrátit. Určitě Vás přemluví i na další návštěvu.

Na narozeninové oslavě pro děti Praha praha.jumppark.cz se zabaví, jak mládež tak i dospělí. Někdy dovádí víc než samotné děti. Vrátit se do dětských let a pořádně se vyřádit je skvělí způsob, jak se oprostit od všech myšlenek a povinností. Na chvíli zapomenout, že jsme dospělí.děti skákající na trampolíně

V Praze je možné si vybrat ze dvou poboček a to Jarov nebo Zličín. Kromě narozenin je zde možné pořádat i firemní akce pro zaměstnance nebo přijít jen tak si zaskákat. Nevíte co dělat o víkendu a rádi byste udělali něco pro své tělo? Navštivte Jump park a určitě přijdete na své.