Máme pro Vás rychlé, jednoduché a výhodné řešení

Podnikáte nebo máte problém vykázat, kolik vlastně vyděláváte nebo si vyděláváte jen brigádami a podobně a tak nemůžete bance prokázat své příjmy a přitom potřebujete půjčit peníze? Tak to je problém velké spousty lidí, ale nemusíte si zoufat, protože naše hypotéka bez dokládání příjmů nic z toho nevyžaduje. Přesně tak, k získání naší půjčky nemusíte nic prokazovat, my nepotřebujeme vědět, kolik vyděláváte nebo nevyděláváte.

obchod

Jedinou podmínkou k získání naší hypotéky bez dokládání je zástava v podobě nemovitosti, což je také jediná podobnost se stejnojmenným úvěrem na bydlení. Ano, náš úvěr můžete využít na pořízení vlastního bydlení či třeba na rekonstrukci, ale také k jiným účelům, a to právě díky tomu, že jde o neúčelovou půjčku, která může nahradit spotřebitelský či podnikatelský úvěr a může Vám dokonce pomoci vyřešit exekuci.

Kromě toho, že je naše hypotéka bez dokládání příjmů, je také její výhodou, že si Vás neprověřujeme v bankovním či nebankovním registru a tím pádem nás také nezajímá, jestli v některém z těchto registrů máte nějaký ten škraloup nebo dokonce exekuci. Jak tedy vidíte, nijak neprodlužujeme a neprotahujeme schvalovací proces žádným prokazováním či prověřováním a proto je naše půjčka vyřízena už během jednoho dne.

dolary

Nepožadujeme po Vás vlastně téměř nic, kromě zástavy v podobě nemovitosti a vyplnění žádosti o úvěr. Nechceme žádné zbytečné poplatky či platby předem. Nabízíme Vám velmi výhodný úrok, dokonce tak výhodný jako banky, možnost splácet hypotéku bez dokládání příjmů až po dobu třiceti let a tím si stanovit nízké splátky. Také Vám nabízíme možnost předčasně splatit Váš úvěr a to bez jakýchkoliv sankcí či jiných poplatků, prostě naprosto zdarma.