Kam na první rande?

Místo pro první rande by měl nejspíše vymyslet muž a dívku tam příjemně překvapit, v rámci emancipace ale není od věci, když i něžné pohlaví bude mít v rukávu pár nápadů, kdyby neklapla třeba procházka parkem kvůli nepřízni počasí.

Kočičí kavárna
Pro kočičí milovníky
Potkali jste se na přehlídce koček? Tak je to jasná volba. Jít na první rande na kávu není zase moc originální, ale navštívit kočičí kavárnu je spíše o příjemném zážitku. Než tam ale svou, jak jistě doufáte, budoucí drahou polovičku pozvete, zjistěte si, zda netrpí alergiemi. Z romantického odpoledne u hřejivého šálku kávy či čaje se pak může stát noční můra, která skončí na pohotovosti.

Rozárium
Ideální pro zasněné duše
Větší romantiku si lze těžko představit. Procházet se za slunečného počasí mezi rozkvetlými růžemi a na závěr posedět u jezírka s vychlazenou limonádou. Na takové přesladké rande ale nezvěte zapřisáhlého cynika. Ne každý je na takovou super-romantiku stavěný, tak ať potom nejste překvapení, že z toho váš protějšek neroztaje.

Galerie
Pro nadšence do umění
Jak ukázat protějšku, že posloucháte, když mluví o svých zájmech (anebo, že jste opravdu pečlivě četli jeho / její profil na on-line seznamce). V galerii toho nemusíte moc namluvit a procházením mezi exponáty vyřešíte problém co s nervózním ošíváním, které hrozí třeba v kavárně. A pokud se tímto výběrem trefíte tomu druhému do noty, máte hned několik plusových bodů do budoucna.

Čajovna
Pro stydlíny
Pokud nejste přímo fanoušky čaje, nezoufejte. V čajovnách mají širší sortiment. Jednoznačnou výhodou je prostředí čajoven, které skýtá mnoho útulných koutků a přítmí, které nahraje do karet všem stydlivým chlapcům a děvčatům. Kde jinde, než ve zdánlivém soukromí ukrást první nesmělou pusu?

Tip pro chlapce: Chybu rozhodně neuděláte, když vezmete slečnu někam, kde mají sladkosti a kde to hezky vypadá.
Tip pro dívky: Vezměte ho za sportem, aspoň uvidí, že nejste žádné ořezávátko.