Hra pro opravdové milovníky záhad

V dnešní době je čím dál větší potřeba – najít si čas pro odpočinek a aktivity, které budou zábavní. Vymyslet program na víkend nebo v jakýkoliv den vašeho volna můžete i tím způsobem, že se rozhlédnete v nabídce her pro dospělé a nebudete váhat nad tím, zkusit si například tu únikovou.
Escape game Čáslav Enigma escape poskytne všem milovníkům záhadných otázek zábavu na kvalitní úrovni, která vám potrápí i vaše mozkové buňky. Dopřejte si odpočinek, při kterém se zapotíte, ale rovněž i zabavíte a budete ve společnosti vašich dobrých přátel nebo rodiny a přijďte si vyzkoušet, jak se daná hra bude dařit vám.staré dveře.jpg

ZÁKLADNÍ INFORMACE POTŘEBNÉ KE HŘE

Hned na začátku je nutné znát pravidla, která se musí dodržovat. Tým hráčů se musí skládat z počtu osob 2 – 5 a je pouze na vás, jak velký ho chcete mít a koho si do něho vezmete. Osobám by však mělo být více než 15 let.

  • Z finanční stránky se vám větší počet lidí ve vaší partě vyplatí, protože za vstup ušetříte.

Na hru máte časový limit, který nesmíte překročit ani o minutu. Celkem 75 minut vašeho volného času máte k dispozici na to, abyste uhodli záhadu, která bude pekelně zamotaná a náročná. Nemějte obavy z toho, že by se vám to nepovedlo.

  • V případě nouze se můžete obrátit na pomoc zaměstnanců a zavolat jim telefonem, který se ukrývá s místnosti.

Mějte ovšem sebevědomí na správné úrovni a věřte sami sobě, že to jednoduše zvládnete.úniková cedule exit.jpg

DVĚ HRY, SE KTERÝMI SI UŽIJETE MNOHO NAPÍNAVÝCH CHVIL

Přijít si vyzkoušet můžete obě hry, které jsou v nabídce. Patří mezi nich Samara a Dvojitý agent. Při první návštěvě si však budete muset zvolit pouze jednu, které dáte přednost. Samara vás nejen potrápí, ale i vyděsí svým nesmírně záhadným příběhem, který musíte vyřešit co nejdříve a odhalit tak, proč se kazeta opět šíří mezi lidmi.

  • Tato hra navazuje na horor zvaný Kruh a je dobré, mít ho čerstvě v paměti a shlédnout si ho ještě předtím, než se hry zúčastníte.

Dvojitý agent je typ detektivní hry, kdy budete muset přijít na to, proč je váš kolega nezvěstný a jaké informace schovával.Staňte se i vy na jeden den detektivem, kterému neunikne žádný detail a vyřešte hádanku díky schopnosti – uvažovat chytře a rychle.