Xiaomi Redmi 6


Úvod a vzhled

Tato značka má na svém webu i náhradní díly, což se Vám u některých může jen zdát. Navíc je celkově uživatelsky přístupná a otevřená. Takže na rozdíl od jiných značek je tu pro uživatele, takže o tomto výrobku s kvalitou nijak nepochybujte. No a nyní se přesuneme k samotnému mobilu. Bohužel se zde žádných kovových prvků nedočkáme, ale použitý plast mile překvapí. Je dostatečně pevný, takže nějaké poškození či jeho ohýbání nehrozí. Displej zaujímá velkou plochu přední strany, takže rámečky nejsou nijak velké, ale ani nijak miniaturní, což je příjemný kompromis.
bílý mobil
Na zadní straně nesmí chybět již v dnešní době standartní čtečka otisků prstů, jenž urychlí odemykání. Zadní strana se nijak nešpiní a nepodléhá mastnotě od potu, takže se i pohodlně drží. Ovšem přední strana je na tom o poznání hůře. I tento mobil je potřebné chránit před nechtěným mechanickým opotřebením, jenž se může stát každému. A proto tu máme Xiaomi Redmi 6 obal, který zařízení perfektně ochrání. Na výběr máte spousty cenově přístupných obalů či krytů s různými motivy.
nový mobilní telefon

Uživatelské rozhraní

Můžete se těšit na Full HD displej, jenž má rozhodně co nabídnout. Na svou cenovou kategorii dosahuje slušných hardwarových výsledků. Samozřejmě se zde nebavíme o vlajkové lodi, ale rozjede v pohodě i náročnější hry, což je pro mnoho mladých lidí klíčové. Při normálním použití určitě vydrží déle než den bez nabíjení, což je slušný výsledek. Můžete si také nastavit zamykání určitých aplikací. U her nebo podobných je to zbytečné, ale u aplikací s osobními údaji nebo internetovým bankovnictvím bych http://www.ahaonline.cz/clanek/laska-a-sex/140831/takove-prani-bych-od-manzelky-necekal.html to v dnešní době rozhodně doporučil. Dále se přesuneme k reproduktoru, jenž hraje dostatečně nahlas, ale potom se ještě více projeví jeho nedokonalosti. Fotoaparát je slušný, takže s ním vyfotíte i nádherné snímky. Problém může nastat při špatných podmínkách, ale to je u této kategorie normální.