Vypínače a zásuvky unica color doladí design

Bohužel moderní bydlení přináší poměrně velké požadavky nejen na spotřební materiál, ale zaměřuje se i na detaily. To co stačilo k bydlení našim rodičům, je nedostačující pro novou generaci, která touží po úplné dokonalosti ve všem. Jeden z předních výrobců kvalitních vypínačů, strojků, zásuvek, žárovek a zkrátka všeho co má spojitost se světlem, uvedl na trh jednu z vysoce modulárních řad, která si zaslouží skutečný obdiv. V podstatě jednoduché modulární strojky, které mají široký výběr nejen v provedení, ale i ve zmíněných barvách. Vybírat se dá i z různých designů, takže se jedná o skutečně velký pokrok v této oblasti.
červená zásuvka.jpg

Ladíme byt do barev

Samozřejmě nic se nemá přehánět a ani příliš velká kombinace barev neposlouží k užitku. Ovšem když určitý styl bytu sladíme s vhodným designem a ladící podstatou, tak potrhneme nejen vzhled, ale i útulnost místností. Výborný nápad byla výroba barevných rámečků na vypínače a zásuvky, které se dříve vyráběly pouze v bílé barvě, případně kombinací s černou. V dnešní době není problém sehnat jakoukoliv barvu, od jasných až po tmavě vzhlížející provedení. Díky této skutečnosti si opravdu vybere každý.
hnědá trojzásuvka.jpg

Výměna a oživení nebylo nikdy tak snadné

Řada unica color přichází skutečně s velmi jednoduchým řešením. Nabízí rámečky v hojné nabídce barev, takže postačí si zakoupit zvolenou barvu a pak jednoduše rámeček vyměnit. Pak není problém svoje vypínače a zásuvky měnit podle momentální barvy stěny. Nemusíte se obávat ani toho, když máte pohromadě více zásuvek, protože v nabídce jsou i více početné rámečky napojené vedle sebe.
spínač zapnuto vypnuto.jpg
Takže můžeme ladit barevné kombinace, jak se nám zlíbí. Navíc kompletní sortiment, který firma zajišťuje pro naši domácnost, splňuje náročné kvalitativní požadavky na elektroinstalaci, takže se nemusíme obávat, zakoupit tyto produkty.
Malá a příjemná změna oživí nejen stěnu, ale i design místnosti. Až se barvy dostatečně nasytíme, můžeme zvolit jednoduchou výměnou rámečku v jiném odstínu. Svět v barvách je přece jenom veselejší.