Kila navíc, která nás sužují

Zpočátku máme všechny radost, když jdou kila rychle dolů. Pak už to tak dobře nejde a my se ptáme proč. Nedochází nám, že tělo už si zvyklo na pohyb a novou skladbu jídelníčku a proto se ručička váhy zastavila na určitém čísle a už se nechce níž pohnout. Hlavně nepanikařit.

Tělo potřebuje víc pohybu. I když musíte cvičit s ohledem na svůj věk i zdravotní stav. Jestli nejste úplně zdravá, bylo by lepší prokonzultovat s lékařem, jaké cvičení a v jaké intenzitě je to pro vás to pravé.

Jestli běháte, vyzkoušejte i různé způsoby. Chvíli svižně jděte, zasprintujte, pak se oddávejte oblíbenému joggingu.

Změny vám pomůžou i psychicky, protože z pravidelnosti se stala rutina a každý přece potřebuje nějaký nový podnět, aby ho prováděná činnost zase bavila.
obézní žena

Odborníci se shodují, že je lepší cvičit v chladnějším prostředí. Ne, že by šlo o to, abyste se tolik nepotila, ale o to, že tělo v chladu vydává víc energie.

Ale co s tím, když  https://www.quatrocom.cz/kila-navic-ktera-nas-suzuji ostatní nevnímají a ještě se nás snaží odradit od „zbytečného“ pohybu a trápení se s novým jídelníčkem. Ukážeme se jim v sukni, kterou nedopneme, uvěříme, že takhle nám to sluší, nebo se nenecháme zviklat? Já jsem pro pevnou vůli.

Nejde o to, abychom u maminky odmítaly knedlíky, ale o zkonzumované množství.

Ve chvíli, když se podaří zhubnout několik kilo, není dobré „oslavovat“ velkou porcí oblíbeného jídla.

Tukové buňky díky ztrátě kil nikam nezmizí. Jen se zmenší a čekají, až je zase začnete vykrmovat. Ztratit je můžete jen, když podstoupíte liposukci určité části těla.
potřeby na hubnutí

Hlavě nepropadejte drastickým dietám, kdy tělo přijímá minimum energie.

Ocitnete se tím v kruhu, kdy si tělo na to zvykne a veškerou energii si začne schovávat. Ve výsledku vůbec nebude hubnout, nebo naopak, přiberete.

Odbourávání tuků a budování svalové hmoty, by měl být současný. Ano, vytvořit si svaly, ne jako kulturista, ale hezky zpevnit tělo, je důležité. Čím víc budete mít svalové hmoty, tím rychlejší je metabolismus a můžete víc jíst.

Zařaďte pravidelnou aerobní aktivitu, kdy se spalují tuky, tak třikrát týdně po dvaceti až třiceti minutách a současně posilovací cvičení.  Samozřejmě, že pro stavbu svalů potřebujete více bílkovin.

Kila navíc, která nás sužují
5 (100%)2