Bude vám do skoku

Proč dá rodina s dětmi přednost bydlení v domě před bydlením v bytě? Především proto, že se těší, jak si jejich děti budou moci hrát venku na zahradě. K dětem pobyt venku patří, a i malá zahrada za domem je dostatečný prostor na to, aby děti měly výborné podmínky pro celou řadu her. Myslíte, že stačí jen terénní úpravy a že si děti už najdou vyžití? Že zapojí svou fantazii a postačí jen travnatá plocha? Bohužel ne. V takovém případě byste riskovali, že dají vaše děti přednost sledování televize nebo počítačovým hrám. Je třeba najít dostatečně atraktivní prvek, který přiláká jejich pozornost do venkovních prostor. Takovým prvkem je zcela jistě https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-siti.

trampolína

Vaše děti s kamarády
Zdá se vám, že se vaše děti straní kolektivu? Že nemají mnoho kamarádů a že obtížně navazují kontakt se svými vrstevníky? Pak je trampolína ideální volbou. Je to způsob, jak vašim dětem poskytnout místo, kde mohou trávit čas s kamarády. Trampolína na zahradě velmi brzy přiláká pozornost i dětí ze sousedství a spolužáků. Každý bude chtít trávit čas právě u vás a s vašimi dětmi. Zakoupením trampolíny dáváte vašemu dítěti dárkem i mnoho příjemných zážitků s kamarády.

Cvičíte s trampolínou
V médiích se často objevují studie, že mají dnešní děti málo pohybových aktivit a že se nevěnují sportovní činnosti. Také jsou uváděny velmi znepokojivé zprávy o dětské obezitě v souvislosti s přemírou času tráveného dětmi u televizních obrazovek. To se vašim dětem nemůže stát! Budou trávit volný čas venku u aktivity, která perfektně rozvíjí pohybový aparát, koordinaci a posiluje mnoho svalů.

skok

Vyberte si typ, který bude dělat společníka vašim dětem po mnoho let. Pro bezpečnost menších dětí jsou nejlepší modely doplněné ochrannou sítí. Až uvidíte první úsměvy bude do skoku především vám!