Pusťte si domů sluníčko jen když chcete

Každý se jistě těší na první jarní hřejivé paprsky. Někdy je ale také nechceme, třeba doma, když koukáme do monitoru počítače, může být sluneční svit nežádoucí. Chce to pořádnou stínící techniku. Tápete v oblasti stínící techniky a nevíte, jaké vhodné zastínění pro váš domov vybrat? My vám napovíme. Svěřte zatemnění vašeho domova do rukou značky Climax Třinec a máte po problémech s vtíravými slunečními paprsky. Stačí si jen vybrat z široké nabídky kvalitní stínící techniky tu nejvhodnější pro vaše okna.
okna kanceláře
Nabídky ochrany proti slunci nebo hmyzu:
o   Žaluzie
o   Rolety
o   Markýzy
o   Sítě proti hmyzu

Spánek malých dětí po obědě
Poobědový spánek malých dětí může být často v jarních a letních měsících ohrožen, protože častokrát do dětského pokoje přichází příliš slunce a dětem se pak po obědě hůře usíná. I v takovém případě tento problém hravě vyřeší vnitřní nebo venkovní žaluzie. A vaše děťátko může opět klidně usínat za příjemného přítmí.

Ve slunečných dnech je na tuto stínící techniku opravdu spolehnutí. Pokud jsou tedy zrovna sluneční paprsky u vás doma nežádoucí, stačí jen použít vhodnou stínící techniku v podobě žaluzií, rolet a dalších stínících prvků a pak máte dokonale zatemněno.

Vtíraví komáři a další otravný hmyz
V létě vás kromě nepříjemných a ostrých slunečních paprsků může také obtěžovat různý ohavný hmyz, třeba v podobě komárů, much a dalších, což může být obzvlášť v případě tropických nocí, kdy spíte při otevřeném okně, velkým a nepříjemným problémem. I tento problém umíme vyřešit. Stačí když si do oken pořídíte sítě proti hmyzu a otravní nezvaní návštěvníci už vám nebudou znepříjemňovat spánek. Naše sítě proti hmyzu se hodí do všech druhů oken nebo dveří. Jsou zkrátka ideálním řešením pro letní období.
sluneční clony
Když kvalitní stínící techniku, pak rozhodně od značky Climax, protože na tu se můžete opravdu spolehnout.