Poppers se řadí do kategorie účinných afrodiziak

Ať je definice sexu jakákoliv, každý má o něm svou vlastní představu. Ženy jej prožívají poněkud odlišným způsobem, než muži, přesto máme všichni jedno společné. Toužíme po něm neustále, dokud nám slouží zdraví.
Lidské tělo funguje v kombinaci s psychikou ruku v ruce, a abychom se cítili příjemně, konzumujeme chutné a zdravé potraviny, provozujeme oblíbené činnosti – sport, masáže, lázeňské procedury, a pochopitelně sex. V této oblasti také často experimentujeme, nezávislé průzkumy prokázaly, že více než 80 procent dospělých lidí vyzkoušelo alespoň jednou některou erotickou pomůcku a takřka všichni zatoužili minimálně jednou po otestování účinnosti afrodiziak.
zakrytá pusa.jpg

Rozumné užívání afrodiziak pro intenzivnější prožitky

Mohou to být přírodní vůně nebo přímo potraviny, např. zázvor, banány, vlašské ořechy, chřest, fíky, losos a mnoho dalších, anebo uměle vyrobené stimulační preparáty, např. Viagra či Poppers. O něm je známo, ženavozuje stavy uvolnění a působí jako lehká rekreační droga, i když sám o sobě drogou není. Účinná látka na bázi nitritu roztahuje cévy a uvolňuje hladké svalstvo, přičemž této vlastnosti využívá medicína při léčbě některých srdečních onemocnění. Při dodržení doporučeného dávkování se tímto způsobem docílí intenzivnějšího vnímání něhy, doteků, a pochopitelně i touhy po sexuálním uspokojení.
muž ve vestě.jpg

Rizikové skupiny by měly užívání konzultovat s lékařem

Užívání Poppers se doporučuje konzultovat s lékařem, jestliže máte zdravotní obtíže. Týká se to především problémů s kolísavým a nízkým krevním tlakem, migrénou, a s interakcemi užívání některých léků, např. analgetik či stimulantů na bázi Viagry. Těmto rizikovým skupinám nelze doporučit užívání jakéhokoli podpůrného preparátu, což ostatně platí i o konzumaci alkoholu a dalších podpůrných prostředků, které nekorespondují s oblastí přirozené racionální výživy.